لوگو موشن سایت شهر سخت افزار

لوگو موشن سایت شهر سخت افزار : مجموعه شهر سخت‌افزار به عنوان یکی از اولین وبسایت‌های تخصصی فارسی‌زبان در حوزه سخت‌افزار در سال 1386 توسط جمعی از علاقه‌مندان به دنیای سخت‌افزار، کامپیوتر و فناوری بنیان گذاشته شد.

با توجه به ماهیت دنیای تکنولوژی و پیشرفت‌های سریع آن، موضوعات تخصصی شهرسخت‌افزار محدود به قطعات سخت‌افزاری نشده، بلکه همراه با رواج محصولات دیجیتال مختلف، موضوعات دیگری نظیر لپ‌تاپ، اسمارت‌فون، تبلت، تلویزیون‌، دستبندهای هوشمند، فناوری‌های نوین و … نیز در این وبسایت مورد پوشش قرار می‌گیرند.

امروزه شهرسخت‌افزار همکاری‌های گسترده‌ای با بزرگترین کمپانی‌های سخت‌افزاری و IT دنیا به صورت مستقیم و غیرمستقیم دارد. از همین رو، نقش این سایت تنها به فعالیت رسانه‌ای محدود نمی‌شود، بلکه در زمینه‌های مشاوره‌ای، فنی و برگزاری مسابقات و رویدادهای مختلف با شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی، همکاری‌های گسترده دوجانبه‌ای دارد.

اصولا اوتروهای شهرسخت افزار با بررسی و تدوین ویدئو ها منتشر می شود که این امر باعث شد موزیک و افکتی بر روی این اوترو قرار نگیرد و تنها صدای نریشن باشد میتوانید برای دیدن نمونه تدوین های انجام شده این سایت توسط ما به سایت تیزرآفیک مراجعه کنید .

بدون نریشن

12 ثانیه

برای مشاهده تعرفه و ثبت سفارش به این صفحه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up