آیا به دنبال الهام بخشی برای تبلیغ برند خود در صنعت آموزش هستید؟ ممکن است ایده خوبی باشد که از بازاریابی ویدئویی برای دنبال کردن روندها استفاده کنید! آن را در استراتژی خود بگنجانید و محتوای مفید و معنادار را در اختیار دیگران قرار دهید.

این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه از انیمیشن برای نمایش محصولات یا خدمات خود استفاده کنید.

انیمیشن برای آموزش: چگونه از پتانسیل متحرک استفاده کنیم؟
انیمیشن چیست؟

اولین فکری که با شنیدن کلمه “انیمیشن” به ذهن خطور می کند، اغلب سرگرمی برای کودکان است. اگرچه انیمیشن در زمینه های بیشتری مانند بازاریابی، معماری و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد، اما بسیاری از مردم هنوز آن را با کارتون مرتبط می دانند.

به طور کلی، انیمیشن ثبت تصاویر متوالی مانند نقاشی ها، تصاویر یا عکس ها و پخش سریع آنها برای ایجاد توهم حرکت مداوم است. لازم نیست کارتون باشد، می تواند یک ویدیوی توضیحی یا فیلم آموزشی متحرک باشد. انیمیشن برای آموزش چطور؟ برای دیدن نمونه ها به خواندن ادامه دهید!

انیمیشن در آموزش (جوانب مثبت)

من تقریباً مطمئن هستم که شما در مورد یادگیری مبتنی بر انیمیشن شنیده اید این به افراد کمک می کند تا اطلاعات را بهتر درک کرده و به خاطر بسپارند. با تشکر از انیمیشن برای اهداف آموزشی، زبان آموز می تواند حتی سخت ترین و انتزاعی ترین مسائل را درک کند! پس چرا از آن به عنوان بخشی از استراتژی شرکت آموزشی خود استفاده نکنید؟

در تحقیقات سال 2021، 78 درصد از متخصصان بازاریابی گفتند که ویدیوها به افزایش فروش کمک می کند و 86 درصد گفتند که ویدیوها به افزایش ترافیک وب سایت آنها کمک می کند.

در تحقیق دیگری (HubSpot) 40 درصد از بازاریابان نشان دادند که ویدیوها به مشتریان کمک می کند محصولات و خدمات را درک کنند.

عقب نمانید ویدیو همچنان بر پلتفرم های رسانه های اجتماعی تسلط دارد.

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که هدفی داشته باشید با ویدیوی متحرک به چه چیزی می خواهید برسید؟ ثبت نام بیشتر برای یک دوره آنلاین، سرنخ های واجد شرایط برای راه حل آموزشی B2B (تجارت بین دو شرکت) شما، یا شاید افزایش تعامل در رسانه های اجتماعی؟ قبل از تصمیم گیری، این عوامل را در نظر بگیرید: چگونه با یک استودیوی انیمیشن شروع به همکاری کنیم؟

چگونه انیمیشن می تواند کسب و کار آموزشی شما را ارتقا دهد؟
انیمیشن در آموزش الکترونیکی

آیا شما صاحب پلتفرم آموزش الکترونیکی هستید؟ یا شاید می خواهید فروش را از دوره آنلاین خود افزایش دهید؟ حتی قبل از شروع، تجربه یادگیری عالی را برای مخاطبان خود فراهم کنید.

از قدرت انیمیشن می توان برای تبلیغ ویدیو، ارائه یا دوره آموزشی ترکیبی استفاده کرد. ویدیوهای متحرک کوتاه می توانند راه حل آموزش الکترونیکی شما را تبلیغ کنند و مشتریان بالقوه را جذب کنند. بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از معلمان می خواهند دوره های خود را با حضور خود بفروشند. این می‌تواند ایده خوبی برای نام‌های قابل تشخیص باشد، اما اگر تازه شروع کرده‌اید، متمایز شدن از دیگر افراد ممکن است سخت باشد. به همین دلیل است که انیمیشن برای آموزش می تواند یک طرح عالی باشد.

در اینجا چند نمونه از آنچه انیمیشن می تواند به زبان آموزان ارائه دهد آورده شده است:

 • اطلاعات عمومی: زمان، کجا و هزینه
 • چه کسی مخاطب هدف است: دوره شما برای چه کسانی ساخته شده است.
 • مزایای دوره یا آموزش شما: بیایید به یادگیرندگان آنلاین نشان دهیم که با دوره شما چه چیزی به دست خواهند آورد، چرا ارزش خرید آن را دارد.
 • پاداش اضافی: به عنوان مثال، صفحات گسترده، مواد برای چاپ، مقالات و غیره.
 • دستور کار دوره: آنچه دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند.
 • توصیفات دانش آموزان شما.
 • داستان سرایی در مورد موضوع آموزشی: به عنوان مثال، اگر یک دوره برنامه نویسی می فروشید، می توانید از انیمیشن برای نشان دادن اینکه چرا مردم باید آن زبان خاص را یاد بگیرند استفاده کنید.

همیشه نمی توان همه چیز را در یک ویدیو نشان داد، به همین دلیل است که استودیو تیزرآفیک از ابتدا تا انتها با مشتریان همکاری نزدیک دارد. وقتی برای شما سناریو می نویسیم، به نیازهای شما گوش می دهیم و تخصص خود را برای کمک به موفقیت شما ارائه می دهیم.

آیا به ساخت یک انیمیشن فکر می کنید، اما مطمئن نیستید که امکان پذیر است؟ بیایید صحبت کنیم، ما در مورد پروژه شما وقت خواهیم گذاشت 🙂

انیمیشن در تکنولوژی آموزشی

روند رو به رشدی برای دپارتمان های بازاریابی برای شرط بندی روی انیمیشن در آموزش وجود دارد. یادتان هست وقتی به شما گفتم که مسائل دشوار را با انیمیشن توضیح دهید؟

ایجاد یک ویدیوی توضیحی که ویژگی‌های راه‌حل فناوری آموزشی شما را برجسته می‌کند، راهی عالی برای جذب دانشجویان یا شرکت‌های دیگر خواهد بود.

توضیح دهنده ویدیوی کوتاهی است که مهمترین جنبه های محصولات و خدمات شما را خلاصه می کند. می‌توان از آن برای سیستم‌های مدیریت یادگیری، برنامه‌های یادگیری و بازی، برنامه‌های ویدئو کنفرانس و ارتباطات، ابزارهای بحث، پلتفرم‌های تحقیقاتی، نرم‌افزارهای ارائه و غیره استفاده کرد.

همچنین بخوانید: توضیح دهنده چیست؟

تولید یک ویدیوی توضیح دهنده متحرک بسیار ساده تر از فیلم واقعی است. این به این دلیل است که شما نیازی به بازیگر ندارید، به شرایط آب و هوایی بستگی ندارد، و نیازی نیست که دوباره مجموعه را از ابتدا بسازید تا یک نسخه برای یک صحنه فیلمبرداری کنید. یک ویدیوی توضیحی را می توان در سبک ها و فرمت های مختلف و متناسب با هر کانال و دستگاه ارتباطی تهیه کرد.

انیمیشن در آموزش شرکتی

آیا می خواهید کارگران یک شرکت را آموزش دهید؟ فیلم های آموزشی متحرک روشی موثر برای ساده سازی مفاهیم پیچیده است. همه ما آن ویدیوهای کسل کننده بهداشت و ایمنی را دیده ایم که هیچ کس آنها را به خاطر نمی آورد … لزومی ندارد که در آن راه بروید.

به نظر می رسد داستان ها مؤثرترین راه برای به دست آوردن دانش جدید هستند. انیمیشن جذاب و قابل درک چیزی است که باید دنبال آن باشید! فیلم های آموزشی می تواند آموزشی و همچنین سرگرم کننده باشد. از آنجا که آنها به راحتی به یاد ماندنی هستند، کارگران می توانند بهره وری خود را بهبود بخشند، هزینه ها و ضررها را کاهش دهند یا خدمات خود را افزایش دهند.

انیمیشن در آموزش خصوصی

یک ترم جدید در حال آمدن است و این یک فرصت عالی برای شروع یک تبلیغ تبلیغاتی است. انیمیشن برای موسسات آموزشی مانند مدارس ، آموزش عالی و … است که یکی از مؤثرترین راه های جذب دانش آموزان جدید است!

دانش آموزان می توانند اطلاعات بیشتری در مورد:

 • امکانات علمی شما
 • کادر آموزشی
 • فعالیت های فوق دانشگاهی
 • ارزش های نهادی
 • تخصص های مدرسه یا دانشگاه و بیشتر!
انیمیشن در آموزش برای… آموزش

امکانات بسیار زیادی برای استفاده از انیمیشن برای آموزش مشتریان، دانشجویان، کارگران، کاربران و دیگران وجود دارد. فرقی نمی کند که در صنعت آموزش کار می کنید یا نه، امروزه برندها باید خواسته های بازار را برآورده کنند. و استاندارد جدید در ایجاد محتوای ارزشمند کمک به مردم برای درک مسائل و الهام بخشیدن به آنها است.

به گزارش statista.com یکی از محبوب ترین انواع محتوای ویدیویی در سراسر جهان در سه ماهه چهارم سال 2021، ویدیوهای آموزشی بود. در واقع، حتی از ویدیوهای اینفلوئنسر هم پیشی گرفته است!

سخن آخر اگر سوالی دارید میتوانید در مورد این مدل محتوای ویدیوای از پشتیبانی سایت بپرسید و مشورت بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up