ویدئوهای بازاریابی رویداد، چیست؟ آیا تا به حال از خود پرسیده اید که آیا رویکردی تخیلی و جالب تر برای تبلیغ یک رویداد وجود ندارد؟ بازاریابی ویدئویی می تواند ابزار قدرتمندی برای تبلیغ رویدادها باشد. یک روش عالی برای ارتباط آنلاین با مخاطبان جدید، جلب توجه بیشتر به رویداد خود یا ایجاد چیزی معنادار و شخصی.

راه های زیادی وجود دارد که می توانید برای یک رویداد تبلیغ کنید: متن، شفاهی، صدا و موارد دیگر. اما استفاده از موشن گرافیک برای تبلیغ رویداد شما مزایای خاصی دارد که سایر فرمت های محتوا نمی توانند ارائه دهند.

هنگام تلاش برای بازاریابی رویداد خود، باید سعی کنید افرادی را که به طور بالقوه علاقه مند هستند جذب کنید، نگه دارید و تبدیل کنید. هدف نهایی باید متقاعد کردن آنها برای خرید بلیط، ثبت نام یا حضور باشد.

به همین دلیل است که بازاریابی موشن گرافیک برای رویدادها بسیار قدرتمند است. ویدیوها روشی عالی برای اطلاع رسانی به شرکت کنندگان بالقوه، افزایش اعتماد آنها به رویداد شما و متقاعد کردن آنها برای تبدیل شدن به رویداد است. بسیاری از رویدادهای بزرگتر موشن گرافیک را برای رویدادهای خود منتشر می کنند، و در این مقاله، دلایل آن را بررسی خواهیم کرد.

ویدئوهای بازاریابی رویداد، چرا و چگونه؟
گنجاندن یک ویدیو در استراتژی بازاریابی رویداد شما

اولین سوالی که مردم در مورد ویدیوهای بازاریابی رویداد می پرسند این است که “چه نوع ویدیویی باید ایجاد کنم؟” پاسخ به این سوال متفاوت خواهد بود. این ویدیو باید در چارچوب کل تلاش بازاریابی شما قرار گیرد. چگونه می خواهید به بازاریابی برای رویداد خود نزدیک شوید؟ چه نوع برندی می خواهید بسازید؟ چه نوع دعوت نامه هایی را می خواهید به آنجا بروید؟

هیچ چیز مانند ایجاد یک رویداد مهم وجود ندارد. میزان مشارکت شما در رویداد بستگی به این دارد که چگونه مخاطبان خود را از قبل به طور موثر آماده کنید. به همین دلیل، باید خیلی قبل از رویداد برای ایجاد ویدیوی خود آماده شوید.

یک ویدیوی بازاریابی رویداد متحرک مثل موشن گرافیک خوب با انتقال پیام شما شروع می شود، شما فقط در صورتی می توانید برای رویداد خود پیش بینی ایجاد کنید که بینندگان ایده ای از آنچه باید انتظار داشته باشند ارائه شود. نکته مهم در مورد موشن گرافیک این واقعیت است که شما کاملاً آزاد هستید تا هر طور که می خواهید خلاق باشید.

آنچه از ویدیوی خود انتظار دارید
آنچه از ویدیوی خود انتظار دارید

وقتی روی یک موشن گرافیک سرمایه گذاری می کنید، مهم است که مطمئن شوید هر آنچه را که می خواهید از آن به دست می آورید. این در واقعیت برای یک ویدیو بازاریابی رویداد به معنای این است که می توانید لحن و سبک دقیق ویدیو را تنظیم کنید و می توانید با دقت به جزئیات ویدیوی انیمیشن این کار را انجام دهید:

  • آیا این یک رویداد جدی است؟ یک رویداد طنز؟ یک مهمانی؟ می‌توانید لحن را تنظیم کنید و با اطمینان از اینکه در شخصیت‌ها، طرح‌های رنگی و حرکات ویدیوی انیمیشن منعکس می‌شود، هیجان ایجاد کنید. با اتخاذ چند تصمیم در مورد طراحی، می‌توانید مخاطبان دقیقی را که می‌خواهید برای این ویدیو هدف قرار دهید.
  • آیا می خواهید متمایز شوید؟ آیا می خواهید خلاق باشید؟ اینجاست که موشن گرافیک واقعاً عالی هستند. شما می توانید هر شکلی که می خواهید، هر شخصیتی که تصور کنید و هر حرکتی که فیزیک را به چالش می کشد، ایجاد کنید. با وقوع رویدادهای بسیار، شما به راهی برای جلب توجه مردم نیاز دارید و هیچ چیز بهتر از یک موشن گرافیک نیست.
  • آیا می خواهید رویداد شما برجسته شود؟ آیا می خواهید رویداد شما ویروسی شود؟ به طور معمول، دسترسی شما با استفاده از تکنیک های تبلیغات سنتی بسیار محدود خواهد بود. بسیاری از مردم به سادگی به متن توجه نمی کنند. اما با موشن گرافیک، شما واقعاً این فرصت را دارید که مخاطبان زیادی را جذب کنید و ویروسی شوید. اگر در مورد یک رویداد جدی هستید، ایجاد موشن گرافیک یک راه عالی برای نشان دادن آن است.

بعد از اینکه همه این ها را در نظر گرفتید و ویدیوی خود را با تماس با یک شرکت تولید انیمیشن ایجاد کردید، باید اخبار را پخش کنید، آن را در وب سایت، رسانه های اجتماعی و ایمیل خود ارسال کنید.

آیا باید برای ویدیوی بازاریابی رویدادم متنی بنویسم؟

آره. این یک مرحله ضروری است زیرا به شما امکان می دهد پیامی را که می خواهید در ویدیوی خود ارسال کنید واقعاً بازتاب دهید. شما می توانید از این برای روشن کردن نکات مهمی که می خواهید بیان کنید استفاده کنید. اگر نکات خود را به صورت گلوله بنویسید و سپس در اطراف آنها بداهه بنویسید، می توانید تصمیم بگیرید که پیام شما طبیعی تر به نظر برسد.

ممکن است با نوشتن فیلمنامه به همه چیزهایی که می خواهید در ویدیو پوشش دهید فکر کنید. حتی اگر از آن استفاده نکنید، همچنان از این تکلیف سود خواهید برد زیرا شما را مجبور می کند رویداد خود را از زوایای جدیدی در نظر بگیرید. استوری بورد اغلب با کپی تقریبی شما از فیلمنامه شروع می شود.

در صورتی که سوالی دارید میتوانید با استدیو تیزرآفیک تماس بگیرید تا مشاوران ما راه حل های مناسبی در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up