استفاده از ویدیو انیمیشنی و محتوای متحرک به سرعت تبدیل به یکی از موثرترین راه‌ها برای جذب مشتریان، افزایش درآمد و رشد کسب‌وکار شما می‌شود. اما ضروری است به خاطر داشته باشید که فقط به این دلیل که ویدیوها معمولاً بهتر از متن کار می کنند، به این معنی نیست که همه آنها در قانع کردن بینندگان مبنی بر اینکه سرمایه گذاری در خدمات یا محصولات شما سودمند است به یک اندازه تأثیرگذار هستند. در دنیای رسانه های اجتماعی، پیام های کوتاه و مختصر مورد علاقه است و اینجاست که پتانسیل ویدیوهای فروش در کانون توجه قرار می گیرد! ویدیو فروش چیست؟ آیا انیمیشن روش درستی برای ایجاد آن است؟ کاربرد و فواید آن چیست؟ در مقاله زیر به همه این سوالات پاسخ خواهیم داد!

ویدیو انیمیشنی فروش چیست؟
ویدیو انیمیشن فروش چیست؟

ویدیو انیمیشنی فروش یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاه است که محصولات و خدمات شما را به مشتریان بالقوه نشان می‌دهد و یک ویدیوی فروش برای انجام این کار از انیمیشن استفاده می‌کند. به نوعی، این یک ویدیوی توضیحی برای هسته پیشنهاد شما است و بخشی ضروری از استراتژی های بازاریابی مدرن است. چرا؟ زیرا این نوع تبلیغات به کسب و کارها این امکان را می دهد تا کاربردها و مزایای محصولات و خدمات خود را برای تبدیل بینندگان به مشتریان پولی برجسته کنند.

هنگامی که به درستی انجام شود، یک ویدیوی فروش می تواند به شما کمک کند تا از رقبای خود متمایز شوید، که راهی عالی برای رشد پایگاه مشتریان شما، به ویژه در صنایع رقابتی است. اما چیزی که می تواند تلاش های بازاریابی شما را حتی نتایج بهتری نسبت به یک ویدیوی فروش داشته باشد، یک ویدیوی متحرک برای فروش است!

5 مرحله برای ایجاد ویدیوهای متحرک موثر که فروش دارند
  • مخاطب خود را بشناسید
  • مستقیم با بینندگان خود صحبت کنید
  • محتوای ویدیویی چشم نواز ایجاد کنید
  • یک داستان قانع کننده بگویید
  • مختصر و دقیق باشید
کسب و کار شما از ویدیوهای فروش انیمیشنی چه چیزی می تواند به دست آورد؟

بنابراین اکنون که می‌دانید با چه کسی صحبت می‌کنید، چه می‌خواهید بگویید، و چگونه آن را برای تبدیل بازدیدها به فروش بیان کنید، تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که همه آن‌ها را به شکل یک ویدیوی فروش کنار هم قرار دهید. اما آیا گذراندن کل این فرآیند واقعاً ضروری است و مهمتر از آن ارزش پول و زمان شما را دارد؟ چه مزایایی از یک ویدیوی فروش می توانید دریافت کنید که آن را بهتر از سایر انواع محتوا می کند؟

با بازاریابی ویدئویی تعامل مشتری را افزایش دهید و فروش بیشتری ایجاد کنید

حتی یک ویدیوی کوتاه می‌تواند حاوی اطلاعات زیادی باشد، که چه بخواهید تعامل مشتری را افزایش دهید، چه بخواهید تعداد فروش خود را افزایش دهید و چه بازدیدکنندگان را به ماندن طولانی‌تر در وب‌سایت خود جلب کنید. مشتریانی که به پیشنهاد شما علاقه مند هستند، بیشتر از خواندن یک متن طولانی تر در صفحه فرود شما، یک ویدیو را تماشا می کنند، حتی اگر حاوی همان اطلاعات باشد. این به سادگی راحت‌تر و سریع‌تر است و به همین دلیل، تبلیغات فروش انیمیشنی نیز ابزاری عالی برای تبلیغ کسب‌وکار شما در رسانه‌های اجتماعی است.

با محتوای ویدیویی انیمیشنی، دسترسی مشتری خود را افزایش دهید
با محتوای ویدیویی انیمیشنی، دسترسی مشتری خود را افزایش دهید

تماشای ویدیوهای انیمیشنی سرگرم کننده و فریبنده است. و این دقیقا همان چیزی است که شما از ویدیوی فروش خود می خواهید! نه تنها بیننده احتمال بیشتری دارد که تا انتها تماشا کند، بلکه احتمال اینکه آنها محتوای شما را با دوستان و فالوورهای خود به اشتراک بگذارند نیز بسیار بیشتر است! آیا تا به حال در مورد توضیحات محصولی که در فضای مجازی منتشر شده است شنیده اید؟ با این حال، ویدیوها همیشه در فضای مجازی پخش می شوند، و اگر ویدیوهای شما به اندازه کافی مورد توجه قرار گیرند، نتایج می تواند برای شرکت شما باورنکردنی باشد!

یک تصویر برند متمایز و منحصر به فرد ایجاد کنید

انیمیشن شما را قادر می‌سازد تا داستان‌های مختلفی را تعریف کنید و در عین حال زیبایی‌شناسی و سبکی ثابت را حفظ کنید. سبک ها و انواع مختلفی از انیمیشن ها برای انتخاب وجود دارد، بنابراین پیدا کردن یکی که کاملاً مناسب برند شما باشد مشکلی نخواهد بود. این یک راه آسان برای ایجاد یک تصویر برند قابل تشخیص است که به سرعت برای مشتریان شما آشنا می شود.

در روابط شخصی، افراد بیشتر به کسی که با او آشنا هستند اعتماد می کنند و همین امر در مورد روابط بین مشتریان و برندها نیز صدق می کند. حتی اگر بینندگان تجربه قبلی در کار با شما یا خرید محصولات شما نداشته باشند، اگر از قبل شما را قابل اعتماد و قابل اعتماد بدانند، انجام این مرحله برای اولین بار برای آنها آسان تر خواهد بود. به همین دلیل است که کار بر روی آگاهی از برند همیشه یک ایده عالی است.

آیا ایده خوبی است که استراتژی بازاریابی ویدیویی خود را بر روی ویدیوهای انیمیشنی بسازید؟

انیمیشن آزادی خلاقیت بی نظیری را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد هر مفهومی را به هر شکلی که می خواهید ارائه دهید. برخلاف فیلم‌های ویدئویی لایو اکشن، شما توسط قوانین واقعیت محدود نمی‌شوید، شما آزاد هستید که دنیای خود را به هر شکل و شکلی که دوست دارید بسازید! آیا می خواهید آسمان سبز و علف ها آبی باشد؟ انجام شد! ماشین های پرنده چطور؟ مسئله ای نیست! و حیوانات سخنگو؟ یا قدم زدن در فضا؟ وقتی از انیمیشن استفاده می کنید، هیچ چیز غیرممکن نیست. بنابراین در زمینه ایجاد یک ویدیوی فروش به چه معناست؟

انیمیشن یکی از انعطاف پذیرترین ابزارهایی است که در اختیار شماست

بهترین راه برای تبدیل بازدیدها به فروش واقعی این است که ویدیوی تجاری خود را تا حد امکان به یاد ماندنی و چشم نواز کنید. به این ترتیب، حتی اگر بیننده در حال حاضر به محصول یا خدمات خاصی نیاز نداشته باشد، پس از تغییر شرایط، تبلیغ شما اولین چیزی است که به ذهن می‌رسد. و انیمیشن همین را به شما می دهد!

  • شما می توانید یک پس زمینه متحرک منحصر به فرد و شخصی ایجاد کنید که محصول شما را متمایز کند، یا می توانید یک داستان کامل پیرامون ویژگی ها و مفید بودن آن بسازید.
  • ویدیوهای توضیح‌دهنده متحرک همچنین می‌توانند حتی پیچیده‌ترین فرآیند را به روشی ساده‌تر و در نتیجه درک آسان‌تر توضیح دهند، که آنها را برای تبلیغات فناوری‌های نوآورانه یا مفاهیم انتزاعی عالی می‌کند.

یکی دیگر از مزایای بزرگ انیمیشن این واقعیت است که تولید آن کمتر مستعد تأثیرات خارجی است. ویدئوهای متحرک در یک استودیو توسط تیمی از تصویرگران و انیماتورها ایجاد می‌شوند، بنابراین نیازی به جستجوی مکان فیلم‌برداری عالی یا نگرانی در مورد آب و هوا، ترافیک، تجهیزات حمل‌ونقل یا سایر مسائلی که ممکن است در طول فیلمبرداری زنده ایجاد شود وجود ندارد.

انیمیشن یکی از انعطاف پذیرترین ابزارهایی است که در اختیار شماست
ویدیوهای متحرک به طور مساوی ایجاد نمی شوند، برای بهترین نتایج با یک استودیوی انیمیشن حرفه ای کار کنید!

در حالی که مزایای استفاده از انیمیشن در تبلیغات غیرقابل انکار است و پتانسیل آن نامحدود به نظر می رسد، باید در نظر داشته باشید که تنها انیمیشن عالی می تواند نتایج عالی به همراه داشته باشد. اما این برای شما و برندتان چه معنایی دارد؟ یعنی همکاری با افراد متخصص در این زمینه بهترین راه است! در استودیو تیزرآفیک، ما سال ها تجربه و دانش لازم برای تبدیل ایده های شما به پروژه های انیمیشنی بی نظیری داریم که تلاش بازاریابی شما را به سطح بالاتری می برد! به ما اطلاع دهید که چه انتظاراتی دارید، و ما به شما کمک خواهیم کرد که دیدگاه خود را زنده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up