در این بخش سایر خدمات تیزرآفیک را میتوانید مشاهده کنید ما بغییر از موشن گرافیک، موشن سه بعدی، تدوین ویدیو و لوگو موشن در مواردی که در این صفحه معرفی شده اند فعالیت داریم که میتوانید در اینجا تمامی این خدمات را مشاهده کنید. همچنین برای دریافت تعرفه میتوانید به این صفحه مراجعه کنید یا با کارشناسان ما صحبت کنید.

سفارش نریشن
سفارش نریشن، دوبله و گویندگی

در دنیای امروز، محتوا حرف اول را می‌زند. اما چه چیزی می‌تواند به محتوای شما جان ببخشد و آن را به تجربه‌ای جذاب و ماندگار برای مخاطب تبدیل کند؟ صدای رسا و گیرای نریشن، دوبله و گویندگی، راز این جادوگری است. نریشن، دوبله و گویندگی، هنری ظریف و قدرتمند است که می‌تواند به طور قابل توجهی بر کیفیت و اثرگذاری محتوای شما بیفزاید. با انتخاب نریشن، دوبله و گویندگی مناسب، به محتوای خود جان ببخشید و آن را به تجربه‌ای جذاب و ماندگار برای مخاطب تبدیل کنید.

موشن فتومونتاژ

موشن فتومونتاژ یکی از روش‌های مطرح جهت ترکیب عکس و تصاویر در یک فیلم متحرک با استفاده از ابزارهای حرفه‌ای و افکت‌های ویژه است. این روش به شما اجازه می‌دهد تا با ترکیب تصاویر، حرکت، انیمیشن و افکت‌های ویژه، یک فیلم دینامیک و جذابی را به وجود بیاورید.

در موشن فتومونتاژ، با استفاده از ابزارهای مختلف، عکس‌ها و تصاویر سه بعدی را با هم ترکیب کرده و به صورت دلخواه آن‌ها را متحرک و با مدت زمان و سرعت مشخصی حرکت می‌دهید. اضافه کردن افکت‌های ویژه مانند ترکیب عکس با فیلم، روشنایی و رنگ، آرم و نوشتار، و به کارگیری حرکات کلیشه‌ای مثل زوم و پان، از امکانات اصلی موشن فتومونتاژ است

موشن فتومونتاژ
موشن وایت برد
موشن وایت برد

موشن وایت برد یکی از شیوه‌های خلاقانه برای ارائه محتوای تصویری است که با ترکیب تصاویر و متن به صورت حرکتی و انیمیشنی، یک داستان و پیام را به نمایش می‌گذارد. در این شیوه، تصاویر و متنها روی یک پس زمینه ساده و سفید قرار می‌گیرند و با حرکت و افکتهای ویژه، محتوای مناسبی برای توضیح و ارائه داستان تولید می‌شود.

مزیت استفاده از موشن وایت برد در ارائه محتوا این است که با ترکیب تصاویر متحرک و متن، می‌توانید پیام خود را به شکل شیوا و جذابی برسانید. این روش مناسب برای ساخت ویدیوهای آموزشی، تبلیغاتی، انتقال دانش، و ارائه محتوایی با طراحی خلاقانه است. همچنین افراد با تمایل بیشتری به تماشای ویدیوهای متحرک و جذاب بسیار زیادند، بنابراین استفاده از موشن وایت برد می‌تواند به افزایش توجه و جذب مخاطبان شما کمک کند.

در نهایت، برای ساخت یک موشن وایت برد با کیفیت، می شود از تکنیک‌های حرفه‌ای استفاده کرد. از قابلیتهایی مانند استفاده از فواصل زمانی مناسب بین تصاویر و افکت‌ها، استفاده از ترکیب رنگ‌های آرام و زنده، انتخاب فونت‌های خوانا و مناسب و جریان لغات به صورت قابل فهم و مشخص در موشن وایت برد می توان استفاده کرد.

اینفوموشن

اطلاعات و داده‌های بسیاری در دنیای امروز وجود دارند که برای بیان و ارائه به مخاطبان، نیاز به یک روش مؤثر و جذاب دارند. اینفوموشن یک روش جذاب و مؤثر در تبدیل داده‌ها و اطلاعات به یک محتوای دیدنی و قابل فهم است. در واقع، اینفوموشن، نوعی نموداری پیچیده و با تعداد زیادی اطلاعات است که به شکل گرافیکی و جذاب، مفهوم و مضمون داده‌ها را به صورت یکنواخت و روان ترسیم می‌کند.

این روش به دلیل ظاهر زیبا و جالب تصاویر، می‌تواند توجه مخاطبان را به خود جلب کرده و یادگیری اطلاعات را برایشان آسان‌تر کند. در واقع، اینفوموشن به عنوان یک ابزار کاربردی، می‌تواند در ارتباط با داده‌ها و اطلاعات مختلف، زمینه‌های متعددی را در تبلیغات، آموزش و فرهنگسازی فراهم کند.

اینفوموشن
کمیک موشن
تصویر سازی

تصویرسازی، هنریِ جذاب و پویا است که با استفاده از عناصر بصری مانند خط، رنگ، شکل و بافت، به شما امکان می‌دهد تا ایده‌ها، داستان‌ها و مفاهیم را به شکلی خلاقانه و گویا به مخاطب خود منتقل کنید. این هنر، دریچه‌ای نو به دنیایِ ارتباطات بصری و خلقِ آثارِ هنریِ ماندگار گشوده است. تصویرسازی، زبانیِ گویا و جذاب برای انتقالِ پیام‌ها در دنیایِ امروز است. این هنرِ نوین، با قدرتِ جادویِ تصاویر، می‌تواند در زمینه‌هایِ مختلف، از هنر و تبلیغات تا آموزش و سرگرمی، نقشیِ مؤثر ایفا کند.

موشن استوری اینستاگرام

موشن استوری، یک بخش از اینستاگرام است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از تصاویر و ویدیوهای کوتاه، داستان‌ها و محتوای خود را به صورت داینامیک و جذاب به اشتراک بگذارند. در این بخش، کاربران می‌توانند علاوه بر انتشار تصاویر و ویدیوهای ثابت، از ابزارهای مختلف نظیر متن، استیکرها، افکتها، فیلترها و موزیک‌های زمینه استفاده کنند تا محتوای منحصر به فرد و جذابی ایجاد کنند. هر استوری بعد از ۲۴ ساعت بر روی پروفایل کاربر حذف می‌شود.

از نگاهی دیگر، موشن استوری اینستاگرام می‌تواند ابزاری برای نشان دادن لحظه‌ها و خاطرات موقتی باشد. با استفاده از این قابلیت، کاربران می‌توانند در یک زمان مشخص، سریعاً به دنبال محتوای تازه و جذاب رفته و به طور فعال با دست اول در رویدادها، تجربیات و داستان‌های دیگر کاربران شرکت کنند.

از طرف دیگر، موشن استوری اینستاگرام به صاحبان کسب و کار‌ها و برندها نیز امکان می‌دهد تا با استفاده از محتوای داینامیک و جذاب، نوآوری‌ها، محصولات جدید و تخفیف‌ها را به مخاطبان خود معرفی کنند و به آن‌ها کمک کند تا بهتر بازاریابی کنند.

موشن استوری اینستاگرام
کلاژ موشن
کلاژ موشن

کلاژ موشن یک فرآیند هنری است که در آن تصاویر مختلف ویدیویی یا نورپردازی به صورت ترکیبی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا یک محتوای دینامیک و جذاب ایجاد شود.

در کلاژ موشن، محتواهای مختلفی مانند ویدیوها، تصاویر، متن و گرافیک‌ها باهم ترکیب می‌شوند تا یک تجربه بصری جذاب و فراگیر ایجاد شود. این ترکیب‌ها ممکن است با استفاده از تکنیک‌ها و افکت‌های مختلف نظیر تغییر سرعت، رنگ‌ها، حرکت‌های خاص و انتقالات ایجاد شود.

از طرف دیگر، کلاژ موشن می‌تواند برای ایجاد انیمیشن‌های زیبا و بصری استفاده شود. با استفاده از ترکیب مجموعه‌ای از تصاویر ویدیویی و جلوه‌های ویژه، می‌توان حرکت و زندگی به تصاویر بخشید و نقشهای فراگیر را بازنمایی کرد.

کلاژ موشن یک وسیله قدرتمند برای ایجاد تجربه‌های بصری منحصر به فرد و خلاق است. این فرآیند در ساخت ویدیوهای تبلیغاتی، آثار هنری و تولید محتوای دیجیتال استفاده می‌شود که به دلیل خلاقیت و جذابیتشان، توجه بیشتری را به خود جلب می‌کنند.

طراحی سه بعدی محصول

طراحی سه بعدی محصول، انقلابی در دنیای طراحی و تولید ایجاد کرده است. این تکنولوژی به شما امکان می‌دهد تا مدل‌های سه‌بعدی دقیق و واقع‌گرایانه‌ای از محصولات خود ایجاد کنید و آنها را پیش از ساخت به طور کامل بررسی و اصلاح نمایید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور ابزارهای جدید، دنیای طراحی سه بعدی محصول نیز دائماً در حال تحول و پیشرفت است. استفاده از هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، افق‌های جدیدی را به روی این تکنولوژی نوین گشوده است.

طراحی سه بعدی محصول، ابزاری قدرتمند برای خلق محصولات نوآورانه و باکیفیت است. این تکنولوژی، با دگرگونی در فرآیند طراحی و تولید، می‌تواند به شما کمک کند تا در بازار رقابتی امروز پیشرو باشید.

سفارش فتومونتاژ
keyboard_arrow_up