آیا آن روزها را به یاد دارید که بسیاری از افراد ادعا می کردند که تیک تاک فقط برای نوجوانان و کودکان است؟

بله ما به یاد داریم و این گونه بود که قسم خوردیم جایگزینی برای اینستاگرام وجود ندارد و هرگز برنامه را دانلود نخواهیم کرد. تا اینکه متوجه چیزهای جالبی شدیم…

چگونه با تیک تاک برند خود را تقویت کنیم؟
تیک تاک! مردم فقط حوصله شان سر رفته است، آیا این درست است؟

خوب، پس این اعدادی هستند که باید با آنها روبرو شوید:

 • تیک تاک بیش از 1.4 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد.
 • در سه ماهه اول سال 2021، 36 درصد از کاربران بین 35 تا 54 سال سن داشتند.
 • 61 درصد از تیک تاکی ها اشاره کردند که تمایل دارند از مارک هایی که تبلیغ می شوند خرید کنند.

چگونه است که بسیاری از مردم وقت خود را صرف تماشای ویدیو برای ساعت ها و ساعت ها در این پلتفرم می کنند؟ در اینجا برخی از مشاهدات و حقیقت ها وجود دارد:

 1. الگوریتم‌ها – البته، هر رسانه اجتماعی محتوایی را به شما نشان می‌دهد که مطابق با علایق شما باشد. به لطف داده‌ها، جمعیت‌شناسی و نماهای قبلی، می‌توانید چیزهایی را ببینید که ممکن است به آن‌ها علاقه داشته باشید.
 2. سریع و زیاد – عمدتاً ویدیوهای کوتاهی در تیک تاک وجود دارد، اغلب کمتر از ۱ دقیقه (شما می توانید یک ویدیو را حداکثر ۳ دقیقه کوتاه آپلود کنید). این باعث می شود که بتوانید تعداد زیادی فیلم مختلف را در یک زمان سریع جذب کنید. ویدیوی خسته کننده؟ فقط به پایین بروید و مورد بعدی را ببینید.
  کاربر ممکن است فکر کند که وقت خود را تلف نمی‌کند… شاید به همین دلیل است که اینستاگرام ریلز را در سال 2020 اجرا کرد، یوتیوب Shorts (ویدیوهای کوتاه) خود را در سال 2021 و در واقع هر پلتفرم رسانه‌های اجتماعی مشابه تیک تاک را دنبال می‌کند.
 3. کمی احساساتی – ویدیوهای قدیمی زیادی وجود دارد به عنوان مثال. از یوتیوب مربوط به 10-15 سال پیش. سپس مردم از آن صداها و صداها برای ساختن فیلم های خود استفاده می کنند، بنابراین برخی احساسات مثبت را برمی انگیزد. آیا شروع یوتیوب را به خاطر دارید؟ پر بود از ویدیو های کوتاه بی کیفیت!
 4. شما می توانید یک ستاره باشید – می توانید انواع مختلفی از محتوا را در تیک تاک تجربه کنید، اما تشخیص خود از دیگران نسبتا آسان است. به این دلیل که تیک تاک به طور کلی بر اساس روندها است، بنابراین بسیاری از افراد سعی می کنند همان مفهوم را انجام دهند اما به روشی متفاوت. اگر روند خود را شروع کنید و در بین عموم قرار گیرد، می توانید به سرعت محبوب شوید. و در مقایسه با سایر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی، مهم نیست که قبلاً مشهور بوده‌اید یا خیر، این می‌تواند اولین تیک تاک شما باشد.
 5. با زمان همراه باشید – جهان در حال تغییر است و رسانه های اجتماعی نیز در حال تغییر هستند. به نظر می رسد تیک تاک رقیب بزرگی برای اینستاگرام، جایی که می توانید تنوع موضوعات را پیدا کنید. اینستاگرام پر از الهامات و توصیه‌ها است، اما در تیک تاک، می‌توانید مطالب بسیار مهمی را نیز بیابید: عادی‌سازی اختلالات روحی و جسمی، مشکلات مالی و غیره / مراقبت / اصالت و تفریح است.
چگونه یک پروفایل عالی را مدیریت کنیم؟ 5 قانون اساسی که باید رعایت کنید
1. کاربر فعال باشید

آیا می خواهید یک حساب تجاری عالی تیک تاک را مدیریت کنید؟ اول باید کاربر باشی!

تحقیق خوب برای رسیدن به موفقیت ضروری است. چگونه می توانید محتوای منحصر به فرد پست کنید در حالی که نمی دانید چه چیزی مرسوم است؟ توصیه می کنم برای آشنایی با پلتفرم یک حساب خصوصی ایجاد کنید. با گذشت زمان، روندها و قوانین تیک تاک را تشخیص خواهید داد. اگر قبلاً در این پلتفرم نبوده اید، از محتوا تعجب نکنید.

نگاهی به شرکت های دیگر بیندازید، رقبای خود را با استفاده از هشتگ بررسی کنید و به روز باشید!

2. محتوا را با پلتفرم مطابقت دهید

هنگامی که نگاهی به کانال انداختید، می‌دانید که مانند دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی نیست. استفاده از محتوای مشابه از اینستاگرام یا فیس بوک در اینجا به خوبی کار نخواهد کرد.

می‌توانید ویدیوهای آموزشی و ویدیوهای خنده‌دار نیز پست کنید، این به شما و اهداف استراتژیک شما بستگی دارد. وقتی صحبت از برندها در TikTok می شود، متوجه سه جهت اصلی شدیم:
طبق تجربه ما، اولین نوع پست ها محبوب ترین هستند، اما می توانید رویکردهای متفاوت و فردی را امتحان کنید. توصیه ما این است که سعی نکنید یک تولید با کیفیت بالا، بی نقص و گران قیمت ویدیو بسازید، بلکه از یک ویدیوی سنجیده و جذاب شروع کنید.

3. از روندهای قدیمی پیروی نکنید

تیک تاک همه چیز در مورد روندها است، آنها را دنبال کنید یا خودتان موارد جدید ایجاد کنید. اگر می خواهید سریع مورد توجه قرار بگیرید، سعی کنید از برخی از گرایش های موجود استفاده کنید که می توانید در صفحه For You یا اینجا پیدا کنید. اما دقیقاً مانند دیگران عمل نکنید! سعی کنید از یک روند متناسب با شرکت خود استفاده کنید، به عنوان مثال. برای ارائه محصولات خود تیک تاک بر اساس چند چیز، ویدیو را برای کاربر مطابقت می‌دهد. زیرنویس کلمات کلیدی، هشتگ ها، صداها، محتوا و جلوه ها، بنابراین مطمئن شوید که از این عناصر مراقبت کرده اید!

4. با مخاطب صحبت کنید

تعامل یک کلید است، هرچه بازدیدها، نظرات، لایک‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها، تکمیل‌ها و تماشای مجدد ویدیو بیشتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که برای مخاطبان گسترده‌تر ارائه شود.

به یاد داشته باشید که همیشه به سوالات و نظرات پاسخ دهید، به خصوص زمانی که تازه شروع کرده اید و می توانید اکثر آنها را مدیریت کنید.

اگر کسی از شما سوالی پرسید، می توانید با یک ویدیو به او پاسخ دهید! این یک راه عالی برای جذب مخاطب است. اما به خاطر داشته باشید که پاسخ ویدیویی در نمایه اصلی شما قابل مشاهده است. همچنین، تیک تاک اخیراً قابلیتی را منتشر کرده است که به سازندگان اجازه می دهد سؤالات و پاسخ هایی را به ویدیوهای خود اضافه کنند (مشابه اینستاگرام). این می تواند یک روش فوق العاده برای نامزدی باشد.

شما همچنین به تجزیه و تحلیل تیک تاک دسترسی دارید. فقط نمایه خود را باز کنید > ابزارهای ایجاد کننده > تجزیه و تحلیل. در اینجا می توانید مشارکت مخاطب و موارد دیگر را مشاهده کنید، بررسی کنید که روی چه چیزی می توانید کار کنید.

5. گزینه های مختلف را امتحان کنید

تیک تاک ویژگی های زیادی برای بهبود ویدیوهای شما ارائه می دهد. در اینجا چند ایده وجود دارد:

 • Stitches یک ابزار ایجاد است که به شما امکان می‌دهد ویدیوی دیگری را در تیک تاک با ویدیویی که می‌سازید ترکیب کنید. اگر به شخص دیگری اجازه دهید ویدیوی شما را بپیچد، می‌تواند از بخشی از ویدیوی شما به عنوان بخشی از ویدیوی خود استفاده کند.
 • Duet – یک دوئت شامل دو ویدیو در یک صفحه تقسیم شده است که همزمان پخش می شوند. اگر می‌خواهید ویدیوی خود را در کنار ویدیویی از سازنده دیگری پست کنید، این گزینه را انتخاب کنید.
 • جلوه ها و فیلترها – چند برچسب خنده دار، پس زمینه یا یک صفحه سبز اضافه کنید.
 • ابزارهای دوربین – می‌توانید ویدیوی خود را به راحتی ورق بزنید، سرعت دهید، زوم کنید یا ویرایش کنید. نیازی به نصب اپلیکیشن اضافی نیست.

از چند گزینه استفاده کنید و ببینید چه چیزی برای شما بهتر است.

اهداف خود را فراموش نکنید

خودتان باشید، معتبر باشید و ارزش‌های برندتان را تقریباً در هر مقاله درباره تیک تاک نشان دهید. من با آن موافقم، اما گاهی اوقات برای رسیدن به موفقیت کافی نیست، بنابراین مطمئن شوید که این 5 قانون اساسی را دنبال می کنید.

و در نهایت موفقیت برای شما چیست؟ آیا این در مورد رسیدن به هدف است یا شاید شما به شهرت نیاز ندارید؟ به این سوال پاسخ دهید و اهداف خود را دنبال کنید! در صورتی که میخواهید در مورد بهترین راه کار برای دیده شدن ویدیو شما بدانید به این مقاله مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up